Якщо сільгоспвиробник повернув аванс – як скоригувати ПДВ
Загальні правила коригування податкових зобов’язань по ПДВ викладено у пункті 192.1 статті 192 Податкового кодексу України. Зокрема, при поверненні постачальником суми попередньої оплати товарів, суми податкових зобов’язань та податкового кредиту постачальника та отримувача підлягають відповідному коригуванню на підставі розрахунку коригування до податкової накладної, складеному в порядку, встановленому для податкових накладних, та зареєстрованому в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Кадровий аутсорсинг
На будь-якому підприємстві незалежно від напрямку діяльності ведення кадрового обліку є трудомістким процесом. Необхідно постійно відслідковувати зміни в трудовому законодавстві та враховувати нововведення при веденні діловодства в частині особистих справ штатного персоналу установи, фірми, організації, компанії тощо
Акт виконаних робіт по формі КБ2 і КБ3
Акт виконаних робіт - це первинний документ підписується між Підрядником, які виконали будь-яку частину робіт за поточний місяць і Замовником.
Підготовка кошторисної документації для участі в тендері
Розробка кошторисної документації для участі в тендері виконується за обсягами робіт і з урахуванням вимог викладених в документації конкурсних торгів.
Платники податку, які згідно зі статтею 209 Податкового кодексу застосовують спеціальний режим оподаткування діяльності у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства, крім декларації 0110, подають податкову декларацію з позначкою «0121» / «0122» / «0123», до якої включаються лише ті операції, що стосуються спеціального режиму, установленого указаною статтею разом із додатком 10 (ДС10), у якому здійснюється розрахунок сум ПДВ за операціями з сільськогосподарськими товарами/послугами, що підлягають сплаті до державного бюджету та перерахуванню на спеціальний рахунок, за видами сільськогосподарської продукції (зернові та технічні культури, продукція тваринництва, інша сільськогосподарська продукція).
У випадку повернення суб’єктом спеціального режиму оподаткування суми попередньої оплати, яка була отримана за сільськогосподарську продукцію в попередніх періодах, податкові зобов’язання з ПДВ такого постачальника підлягають коригуванню (зменшенню) у податковій звітності з ПДВ, яка подається за результатами звітного періоду, в якому було здійснено повернення таких коштів та відповідно складено розрахунок коригування за умови своєчасної реєстрації в ЄРПН такого розрахунку коригування. Таке коригування відображається сільськогосподарським підприємством — суб’єктом спеціального режиму оподаткування у рядку 7 декларації 0121 — 0123 та рядку 3 відповідної таблиці додатка 10 (ДС10) до такої декларації. Якщо ж розрахунок коригування до податкової накладної буде зареєстрований в ЄРПН з порушенням терміну реєстрації, то постачальник отримає право зменшити податкові зобов’язання з ПДВ у податковій декларації з ПДВ того звітного періоду, в якому такий розрахунок коригування буде зареєстровано в ЄРПН.
Array
Cхожі статті
Уряд ухвалив законопроект щодо запровадження податку на виведений капітал
09.10.2017
Як здійснюється опломбування РРО та чи потрібно надавати копію довідки про опломбування до органу державної фіскальної служби?
21.09.2016
Щодо виконання квоти ФОП, які використовують працю найманих працівників
23.09.2017