Тип причини реалізації пального в акцизних накладних
У разі реалізації пального суб’єкт господарювання зобов’язаний скласти акцизну накладну, нагадали фахівці ДФС.
Кадровий аутсорсинг
На будь-якому підприємстві незалежно від напрямку діяльності ведення кадрового обліку є трудомістким процесом. Необхідно постійно відслідковувати зміни в трудовому законодавстві та враховувати нововведення при веденні діловодства в частині особистих справ штатного персоналу установи, фірми, організації, компанії тощо
Акт виконаних робіт по формі КБ2 і КБ3
Акт виконаних робіт - це первинний документ підписується між Підрядником, які виконали будь-яку частину робіт за поточний місяць і Замовником.
Підготовка кошторисної документації для участі в тендері
Розробка кошторисної документації для участі в тендері виконується за обсягами робіт і з урахуванням вимог викладених в документації конкурсних торгів.
У верхній лівій частині такої накладної може бути зазначено тип причини «0», якщо накладну надають отримувачу — платникові акцизного податку з реалізації пального, або «1», якщо отримувач відсутній у Реєстрі платників акцизного податку з реалізації пального (РПАПРН) або є кінцевим споживачем.
Щодо обсягів пального для власних потреб суб’єкт господарювання в акцизній накладній має зазначити:
- тип причини «3» — пальне відвантажено для власного споживання;
- у рядку «Особа — отримувач пального» — «Неплатник»;
- у рядку «Юридична особа — код за ЄДРПОУ отримувача пального; для фізичної особи — прізвище, ім’я, по батькові та реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта» — умовний код «1000000000».
Усі акцизні накладні незалежно від зазначеного типу причини реалізації пального та категорії отримувачів підлягають реєстрації у Єдиному реєстрі акцизних накладних.
Array
Cхожі статті
Скільки можуть тривати податкові перевірки
14.03.2017
Річна звітність «спрощенця» першої та другої групи: заповнюємо разом
25.01.2017
Не сплатив єдиний внесок або спізнився з оплатою – очікуй відповідальності
02.06.2017