Про сплату податкових зобов’язань за уточнюючими розрахунками
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
Кадровий аутсорсинг
На будь-якому підприємстві незалежно від напрямку діяльності ведення кадрового обліку є трудомістким процесом. Необхідно постійно відслідковувати зміни в трудовому законодавстві та враховувати нововведення при веденні діловодства в частині особистих справ штатного персоналу установи, фірми, організації, компанії тощо
Акт виконаних робіт по формі КБ2 і КБ3
Акт виконаних робіт - це первинний документ підписується між Підрядником, які виконали будь-яку частину робіт за поточний місяць і Замовником.
Підготовка кошторисної документації для участі в тендері
Розробка кошторисної документації для участі в тендері виконується за обсягами робіт і з урахуванням вимог викладених в документації конкурсних торгів.
ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ
від 29.06.2017 р. № 886/6/99-99-12-03-01-15/ІПК
Про сплату податкових зобов’язань за уточнюючими розрахунками
Державна фіскальна служба України розглянула запит платника щодо сплати податкових зобов’язань за уточнюючими розрахунками та відповідно до ст. 52 Податкового кодексу України (далі — Кодекс) надає індивідуальну податкову консультацію.
Платник запитує про механізм розрахунку з бюджетом за уточнюючими розрахунками з податку на додану вартість.
Законом України від 21 грудня 2017 року N 1797 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» внесено зміни до ст. 2001 Кодексу, замінивши абзац сьомий трьома абзацами такого змісту:
«Центральний орган виконавчої влади, що реалізує податкову та митну політику, має право надсилати центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, у якому відкриті рахунки платників у системі електронного адміністрування податку на додану вартість:
реєстри — для перерахування податку до бюджету в разі подання платником податку уточнюючих розрахунків до податкових декларацій;
коригуючі реєстри — для уточнення інформації, зазначеної у раніше надісланих реєстрах».
Отже, починаючи з 01 січня 2017 року, розрахунки з бюджетом за уточнюючими розрахунками здійснюються з рахунків, відкритих у системі електронного адміністрування ПДВ (далі — СЕА), крім розрахунків, вказаних у п. 87.1 ст. 87 Кодексу.
Щодо питання застосування штрафних санкцій за несвоєчасне зарахування податкового зобов’язання за уточнюючими розрахунками з ПДВ до бюджету повідомляємо, що абзацом першим п. 40 розділу XX «Перехідні положення» Кодексу визначено, що штрафні санкції та пеня, передбачені цим Кодексом, за порушення строків, установлених цим Кодексом для самостійної сплати податкових зобов’язань з податку на додану вартість, не застосовуються за умови наявності у такі строки коштів на рахунках платників у системі електронного адміністрування податку на додану вартість у сумах, достатніх для сплати узгоджених податкових зобов’язань з податку на додану вартість до бюджету.
Array
Cхожі статті
Щодо визначення об’єкта оподатrування транспортним податком
22.02.2019
Чи необхідно проводити розрахунки через РРО у разі якщо покупець товарів (послуг) розрахувався за відомостями, талонами або безкоштовними рецептами?
26.04.2017
Що робити, якщо втратили особистий ключ електронного цифрового підпису
25.11.2016