Постачальник склав ПН не на всю суму: як виправити помилку
На дату першої події (відвантаження товару) постачальник склав податкову накладну (ПН) не на всю суму операції, а лише на її частину. Коли виявив помилку, склав розрахунок коригування (РК) до ПН і зареєстрував його в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН). Суму податкових зобов’язань він привів у відповідність до суми постачання товару.
Кадровий аутсорсинг
На будь-якому підприємстві незалежно від напрямку діяльності ведення кадрового обліку є трудомістким процесом. Необхідно постійно відслідковувати зміни в трудовому законодавстві та враховувати нововведення при веденні діловодства в частині особистих справ штатного персоналу установи, фірми, організації, компанії тощо
Акт виконаних робіт по формі КБ2 і КБ3
Акт виконаних робіт - це первинний документ підписується між Підрядником, які виконали будь-яку частину робіт за поточний місяць і Замовником.
Підготовка кошторисної документації для участі в тендері
Розробка кошторисної документації для участі в тендері виконується за обсягами робіт і з урахуванням вимог викладених в документації конкурсних торгів.
Постачальник склав ПН і РК з порушенням ПКУ. Тому обидва документи не можуть бути підставою для віднесення покупцем сум ПДВ до податкового кредиту.
Помилку треба виправити так:
- на дату виявлення помилки скласти РК до ПН, що була складена не на всю суму операції з постачання товару. Цим РК показники ПН потрібно вивести в нуль;
- на дату відвантаження товару скласти нову ПН на всю суму операції. Нову ПН зареєструвати в ЄРПН. На підставі цієї ПН покупець включає суми ПДВ до податкового кредиту, але не пізніше за 1095 днів з дати складання ПН.
Лист ДФС від 07.05.2019 р. № 1999/6/99-99-15-03-02-15/ІПК.
Array
Cхожі статті
Які зміни в закони про ЄСВ і соцстрахування ухвалено разом із пенсійною реформою
14.03.2019
Умовні позначення в табелі робочого часу
13.03.2019
За який період виплачується допомога по вагітності та пологах?
14.03.2019