Хто є платником орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності?
Платниками плати за землю в частині орендної плати за держкомунземлі є суб’єкти господарювання та фізособи-громадяни, які орендують землю державної та комунальної власності в органів місцевого самоврядування (п. 288.2 Податкового кодексу України, далі — ПКУ). При оренді землі у фізособи таких обов’язків не виникає.
Кадровий аутсорсинг
На будь-якому підприємстві незалежно від напрямку діяльності ведення кадрового обліку є трудомістким процесом. Необхідно постійно відслідковувати зміни в трудовому законодавстві та враховувати нововведення при веденні діловодства в частині особистих справ штатного персоналу установи, фірми, організації, компанії тощо
Акт виконаних робіт по формі КБ2 і КБ3
Акт виконаних робіт - це первинний документ підписується між Підрядником, які виконали будь-яку частину робіт за поточний місяць і Замовником.
Підготовка кошторисної документації для участі в тендері
Розробка кошторисної документації для участі в тендері виконується за обсягами робіт і з урахуванням вимог викладених в документації конкурсних торгів.
Важливо! Сплачувати орендну плату за земельні ділянки державної та комунальної власності потрібно лише коли укладено договір оренди із органом місцевого самоврядування. Бо якщо ми говоримо про договори суперфіцію, сервітуту або емфітевзису на ділянки держкомунвласності, то оплата за користування такою землею не є частиною плати за землю у вигляді орендної плати. Відповідно користування землею за даними договорами не призводить до обов’язку подавати декларацію з плати за землю.
Детальніше про це див. у ІПК ДФСУ від 13.12.2017 р. № 2972/6/99-99-12-02-03-15/ІПК і категорія 112.01 ЗІР.
Array
Cхожі статті
Роз’яснення щодо трудового розпорядку у роботодавців — підприємців
18.03.2019
Сплата штрафів та пені: які коди застосовувати
05.11.2016
Коли реєструється ПН/РК в ЄРПН у разі подання платником податку скарги на рішення про відмову у реєстрації?
21.08.2017