Чи потрібно проводити операцію «службова видача» перед «Z-звітом»
Фахівці ДФСУ надали деякі роз’яснення щодо застосування РРО. Зокрема, в ІПК від 25.04.2019 р. № 1836/6/99-99-14-05-01-15/ІПК прозвучали наступні висновки:
Кадровий аутсорсинг
На будь-якому підприємстві незалежно від напрямку діяльності ведення кадрового обліку є трудомістким процесом. Необхідно постійно відслідковувати зміни в трудовому законодавстві та враховувати нововведення при веденні діловодства в частині особистих справ штатного персоналу установи, фірми, організації, компанії тощо
Акт виконаних робіт по формі КБ2 і КБ3
Акт виконаних робіт - це первинний документ підписується між Підрядником, які виконали будь-яку частину робіт за поточний місяць і Замовником.
Підготовка кошторисної документації для участі в тендері
Розробка кошторисної документації для участі в тендері виконується за обсягами робіт і з урахуванням вимог викладених в документації конкурсних торгів.
- якщо до зняття фіскального звітного чеку на РРО, що використовується підприємством, не буде проведено операцію «службова видача», то готівка, яка буде залишатись у скриньці РРО, вважатиметься неоприбуткованою. Отже, для уникнення такої ситуації, необхідно до обнулення РРО проводити операцію «службова видача», а після виконання «Z-звіту» операцію «службове внесення»;
- операція «службова видача» перед «Z-звітом» на РРО не проводиться, якщо його програмне забезпечення обнулює суму грошової скриньки, але якщо програмне забезпечення РРО таку операцію не проводить, то суб’єкту господарювання необхідно до обнулення РРО проводити операцію «службова видача», а після виконання «Z-звіту» операцію «службове внесення».
Array
Cхожі статті
Право на податковий кредит зберігається протягом 1095 днів
09.03.2017
Несплата роботодавцем ЄСВ призводить до проблем з нарахуванням пенсій працівникам
05.05.2019
Банки повідомлять ДФС про зміну чинних рахунків клієнтів на номери рахунків за стандартом IBAN
07.05.2019